مدارس و ادارات این منطقه کشور فردا تعطیل شدند

به گزارش وبلاگ سفر، با توجه به وزش باد شدید و طوفان گرد و خاک، کلیه مدارس و ادارات منطقه سیستان فردا شنبه(اول مهر) تعطیل است.

مدارس و ادارات این منطقه کشور فردا تعطیل شدند

به گزارش وبلاگ سفر، بنا بر تصمیم مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان، با توجه به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع طوفان گرد و خاک و افزایش ریزگردها، فردا شنبه مورخ یک مهر، کلیه مدارس، ادارات و بانک ها در 5 شهرستان منطقه سیستان بجز دستگاه های امدادی، درمانی و خدمات رسان، تعطیل هستند.

بعلاوه به گفته مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان؛ مطابق با هشدار صادرشده سطح نارنجی شماره 22، تا دوشنبه هفته آینده وزش باد شدید تا خیلی شدید و توفان و گرد و خاک در شمال سیستان و بلوچستان را شاهد خواهیم بود.

حیدری ادامه داد: در نوار شرقی و غرب سیستان و بلوچستان وزش باد نسبتاً شدید تا شدید انتظار می رود و با توجه به جهت جریانات، احتمال انتقال ذرات گرد و غبار به منطقه ها مرکزی و جنوبی استان وجود دارد.

وی اظهار کرد: شهروندان باید از تردد غیرضروری و بیماران تنفسی، افراد سالخورده و بچه ها، در زمان غبارآلود شدن هوا و در ترددهای جاده ای و بعلاوه از عبور مرور در کنار ساختمان های در حال ساخت و قدیمی به خاطر احتمال ریزش، خودداری نمایند.َ

منبع: همشهری آنلاین

به "مدارس و ادارات این منطقه کشور فردا تعطیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارس و ادارات این منطقه کشور فردا تعطیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید