تکذیب فداکاری کریستیانو رونالدو در مراکش

به گزارش وبلاگ سفر، زلزله شدید مراکش تا به حال بیشتر از دو هزار نفر کشته داشته و افراد بسیاری را در این کشور آواره خیابان ها نموده است.

تکذیب فداکاری کریستیانو رونالدو در مراکش

بسیاری از بزرگان دنیای فوتبال از جمله لیونل مسی و دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا با مردم این کشور ابراز همدردی نموده اند و تاکید دارند که آماده ارسال هرگونه یاری برای بهبود شرایط آن ها هستند.

در این میان روزنامه اسپانیایی مارکا روز گذشته مدعی شده بود که کریستیانو رونالدو هم در این میان بی کنار ننشسته و هتل مجللی که در مراکش دارد را به صورت رایگان در اختیار آوارگان زلزله قرار داده است.

اما یکی از وبلاگ سفر مشهور و معتبر اهل مراکش ساعتی قبل با انتشار توییتی این ادعا را به صورت کامل تکذیب کرد. او در این باره نوشت: اطلاعات درباره این که کریستیانو رونالدو هتلش را در اختیار مردم زلزله زده مراکش قرار داده کاملا غلط است. من با هتل تماس گرفتم و آن ها تایید کردند که این اطلاعات اشتباه است.

به این ترتیب، به نظر می رسد که روزنامه مارکا با استناد بر منابعی نامعتبر و غیر واقعی اقدام به انتشار چنین خبری درباره رونالدو نموده و حالا معین شده که این بازیکن چنین فداکاری بزرگی را در مراکش انجام نداده است.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "تکذیب فداکاری کریستیانو رونالدو در مراکش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب فداکاری کریستیانو رونالدو در مراکش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید